PVP Spare parts

  1586 Bracket to rear calliper 5x40x152
  1587 Bracket to rear calliper 6x30x226
15881.jpg (2274 bytes) 1588 Tube 16x74,9   1590 Tube 16x71,9 15891.jpg (1494 bytes)   1589 Tube 16x12
1597.jpg (2427 bytes)  

1596 Spacer 0,5 mm.  1597 Spacer 1,0 mm

1599.jpg (1950 bytes)

1599   Bracket 3x20x112

1600.jpg (1734 bytes) Spacer for rear axle

1600  35x12,8

1601  35x6,4

1607.jpg (1767 bytes) Spacer for rear axle bearing

1607  10/20x6,6

1608  10/20x7,0

1610.jpg (1725 bytes)  1602 Pin 8/M8x48,  1604 Pin 8/M8x68,  1605 Pin 8/M8x42,  1606 Pin 8/M8x39,